به سایت رسپینا صنعت خوش آمدید.

 
English
English
 

نسوزها

شهرت REFRACTORY SHAPES PVT . LTD  بعداز سال 1973 بسبب کیفیت و مطمئن بودنش است. تولیدات این شرکت استثنائی هستند ، نسوزهای سفارشی شرکت با عملکرد عالی و بالاترین کیفیت ساخته شده اند.

این شرکت با جدید ترین تکنولوژی و دارا بودن بالاترین استاندار اشکال  نسوز ، در شهر PUNE  ، 170 کیلومتری MUMBAI   کشور هندوستان واقع شده .  باکسب تجربه  بیش از سه ده تولید بدونه شک مهمترین سرمایه شرکت مهارت استاد کاران  است . نسوز ها از انتخاب دقیق ماده خام و همچنین فرآیند  بهترین تجهیزات کاخانه ای تولید می شود . با اعمال راه های سخت و وسواس فراوان به دنبال خصوصیات تایید شده متمایز از سایر نسوزهاست.مجهز به یک آزمایشگاه سطح بالا با امکانات برای تحلیل شیمیایی و فیزیکی و آزمایش کنترل کیفیت از هر نظر برای تولید و تبدیل مواد خام  است .

REFRACTORY SHAPES Pvt. Ltd با کیفیت خیلی بالا تهیه می شود ،   انواع نسوز با اکسید آلمینیوم بالا ، Mullite ( کانی پایدار در برابر گرما ) ، سیلیمانیت ، کربید سیلیکن ، با اکسید آلومینیوم لوله ای شکل ، با اکسید آلومینیوم ذوب شده ، برای ساخت آجر کوره ، اتاقهای احتراق و دیگر نسوزها برای کوره های مقدماتی و ثانویه گرم کننده های ، خطوط انتقال و دیگهای بخارRG  در دستگاهای تولید کود و غیره کار برد فراوان دارد .

شرکت REFRACTORY SHPES PVT. LTD  توانست درسال 1998 گواهی نامه کیفیت ISO 9001  را دریافت نماید .

 رسپینا صنعت با  15 سال تجربه در واردات مواد نسوز ، نماینده انحصاری REFRACTORY  در ایران .