به سایت رسپینا صنعت خوش آمدید.

 
English
English
 

تاریخچه

درباره رسپینا صنعت

شرکت رسپینا صنعت با مشارکت 51% ایرانی و 49% ایتالیایی مورخ 29/10/1379 به شماره ثبت 170447 در تهران آغاز به کار کرد و اکنون پس از کسب تخصص و تجارب بین المللی در زمینه های مختلف ، اکنون 100% ایرانی مشغول فعالیت است .

این شرکت در ارائه خدمات کارشناسی، مشاور فنی و آموزش و نیز تأمین اقلام مورد نیاز در زمینه های مختلف فنی و مهندسی از قبیل ابزار دقیق ، مکانیک، الکترومکانیک و الکترونیک مورد نیاز صنایع داخلی فعال است . شرکت رسپینا با افتخار سر فصل های

زمینه فعالیت های خود را جهت اعلام نیاز شما تقدیم می نماید

  1. نمایندگی شرکت B.M.P ایتالیا سازنده دربهای اتوماتیک سریع صنعتی
  2. نمایندگی شرکت RTEFRASUD ایتالیا تولید کننده مواد مقاوم در برابر حریق ( FLAMASTIC ) جهت پوشش سطح و کابلها که این شرکت متخصص در تولید مواد دیر گداز و بعنوان یک  مرجع اصلی در صنایع فولاد از جمله خود ایتالیا و کشورهای صنعتی جهان به حساب می آید همچنین این شرکت تولید کننده مواد ترکیبی ( ADDITIVE ) است.
  3. نمایندگی شرکت DIERRE   ایتالیا تولید کننده دربهای ضد حریق و ضد سرقت با کاربردهای مختلف صنعتی و دکراتیو با کلیه قابلیتهای لازم در اندازه های استاندارد و سفارشی است .
  4. نمایندگی شرکت REFRACTORY Shapes Pvt,Ltd  هندوستان ، تولید کننده انواع نسوزها ، آجر کوره ، اتاقهای احتراق و دیگر نسوزها برای کوره های مقدماتی و ثانویه ، گرم کننده های خطوط انتقال و دیگهای بخار RG در دستگاه های تولید کود و غیره کاربرد دارد .
  5. نمایندگی شرکت SINARE  ایتالیا سازنده پمپ های پاششی صنعتی با کاربردهای مختلف بدونه استفاده از هوا می باشد .
  6. نمایندگی شرکت  MIRODUR   ایتالیا سازنده رنگهای صنعتی و دکوراتیو در تمام زمینه ها است
  7. نمایندگی شرکت WINDSOR    هند که یکی از بزرگترین تولید کننده REFRACTORIES   و گلوله های آلومینیایی در جهان بوده و محصولات خود را به بیشتر کشور های جهان از جمله ایالات متحده ، اروپا ، چین ، آفریقای جنوبی ، مصر و کویت . . . . صادر می کند.
  8. نمایندگی شرکت DOMIZIANI   ایتالیا تولیدی انواع  متنوع و دلنوازی از سرامیک کاشی و همچنین میز و روشویی و شگفتیی هایی که مختص این برند می باشد است از آن جمله می توان به میز های مخصوص محیط های باز مانند هتل ، رستوران و جاهایی که در معرض باد و باران ، بدونه نیاز به جمع آوری و در ضمن طرحها و نقشهای متنوعی و زیبا خاص آن است .
  9. تهیه و تدارک انواع  ماشین آلات وتجهیزات صنعتی از سراسر جهان از طریق دفاتر خود درایتالیا
  10. انجام کلیه امور بازرگانی ، خدمات مهندسی و کارشناسی فنی در مورد اصلاح خطوط تولید و بهینه سازی آنها با همکاری مهندسین اروپایی بطور عموم و ایتالیایی به بصورت خاص .

از دیگر فعالیت های این شرکت تهیه و تأمین انواع شیرآلات ، اتصالات هیدرولیک و انواع شیلنگهای صنعتی (INDUSTRIAL FLEXIBLE HOSES ) و(FITTING) از معتبر ترین برندهای اروپا

شرکت رسپینا صنعت با بیش از 15 سال سابقه فنی ، مهندسی و بازرگانی در صنایع بزرگ از جمله فولاد سازی ، نفت و گاز ، معدن ، پتروشیمی وپالایشگاهی، ساختمان ، کارخانجات مختلف در زمینه ایمنی ، سیستمهای پسیو ، دیر گدازها و انواع پوششها و رنگهای صنعتی و دکوراتیو ، پمپهای رنگ و همچنین دربهای صنعتی و ساختمانی فعالیت دارد .