به سایت رسپینا صنعت خوش آمدید.

 
English
English
 

مواد ضد حریق

همانگونه که می دانید سرمایه گزاری انجام شده در صنایع و بخصوص ساختمان و پروژه های عمرانی بسیار بالا ست و به تبع آن جبران خسارات انسانی ناشی از حوادث و هزینه فرصت های از دست رفته تولید و لطمات اعتباری ناشی از عدم تحویل بموقع سفارشات ، بعضاٌ آنچنان زیاد است که امکان محاسبه دقیق خسارت وجود ندارد ، یکی از این موارد مهم حوادث آتشسوزی در بخشهایی است که با مواد قابل اشتعال و یا نیرو ی الکتریکی سرو کار دارد .
مواد پوششی ضد حریق به گونه ای طراحی شده اند که بوسیله یک واکنش گرماگیر ، گرمای بوجود آمده بر اثر آتش را جذب نموده و با کاهش اکسیژن آزاد شده از انتشار آتش جلوگیری می کنند . این مواد با ایجاد واکنش در دمای بالا تا چندین برابر ضخامت خود ، افزایش حجم می یابد و تورم و برجستگی به شکل توده سیاه رنگ پدید می آورد که بعنوان عایق مناسبی در برابر آتش عمل می کند و بطور قابل ملاحظه ای از سرعت افزایش دما در کابل حاوی پوشش می کاهد .
شرکت رسپینا صنعت نمایندگی انحصاری REFRASUD با کارشناسان آموزش دیده خود در ایتالیا و ایران و ماشین آلات و تجهیزات مربوط ، با داشتن پتانسیل لازم جهت تامین مواد و اجراء پروژه با کار نامه درخشان ، توانایی انجام این خدمات در تمام نقاط کشور را داراست .