به سایت رسپینا صنعت خوش آمدید.

 
English
English
 

دربهای صنعتی سریع B.M.P

بیش از 25 سال تجربه کار بر روی دربهای سریع صنعتی ، موفقیت در تداوم و استحکام روز افزون در کار در بیش از 30 کشور  جهان و از عامل گستردگی آن، شبکه توزیع تجاری و بازرگانی وسیع با بیش از 300 شعبه در سراسر جهان که بیش از 75000 درب را نصب نموده است .

B.M.P  عمده نقشه ها و محصولات نهایی را در شهر Vazzad Alba  ، ایتالیا می سازد . مکانی سر پوشیده به مساحت 8000 متر مربع و فضای اداری برای پاسخ به نیازهای فزآینده مشتریان بالغ بر3000 متر مربع . و این به منظوراستمرار در گسترش بیشتر تقاضای مشتریان است.

B M P  قدرتمندانه  امکان تولید 7000 سازه درب داشته ، ثابت قدم  در حال پیش برد اهداف خیش است . زمان تحویل تولیدات برای بهبود سفارشات رضایت مشتریان بعد از خرید  ، کم می باشد  و  زمان سنجی دقیق در ساخت را دارد.

B M P  در کشورهایی مانند فرانسه ، بلژیک ، آلمان ، انگلستان و ایالات متحده  شعبه دارد .

B M P  نتنها یکی از بهترین شرکتها در ساخت دربهای تاشوی باکیفیت است ، بلکه ارائه دهنده یک طیف وسیع از راه حلهای مناسب برای آرزوها و خاسته های مشتریان است .

B M P   علاوه بر درب های کاربردی استاندارد ، همیشه خواهان طراحی منحصر به فرد، برای نیازهای ویژه مشتریان است.

  • Dynamicroll                                                    . غلتکی roll
  • Dynamicroll Food Inox                                   . بسته ای   pack
  • Dynamicroll GDO                                           . بسته ای خاص Mega pack
  • Dynamicroll CB                                              . Komby

مشتریان B M P محصولات شرکت را در حوزه های گوناگون استفاده می کنند که از جمله آنها  صنایع غذایی ، اتاق استریل ، فروشگاه های کوچک ، سردخانه های صنعتی ، جرثقیلهای هوایی سیار ، مباحث تدارکاتی(لجستیک) ، سفارشات صنعتی ، صنایع شیمیائی ATEX، صنایع نظامی ، دستگاه های و صنایع خودکار ، نماهای پوششی ، فرودگاه ها ، بیمارستان ها و صنایع پزشکی ، صنایع کشتی سازی ، Car wash